0,- € 0,- SKK

sledovať ponuku

Exkluzívna vila v Bratislave


Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Rača
Mesto: Bratislava - Rača
Ulica: Fongova

Vlastníctvo: firemné
Druh: Vila - novostavba
Typ: predaj - exkluzívne


Počet poschodí1
Počet izieb8
Zastavaná plocha424 m²
Celková rozloha585 m²
Rozloha pozemku2062 m²
Úžitková plocha675 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Vodastudňa a vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
InternetTV káblový rozvod
Kúpeľňavaňa a sprchovací kút
Vykurovanievlastné
Balkónnie
Lódžianie
Terasa70 m²
Pivnica40 m²
Garážáno - 3 autá
Parkovanievnútorné
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zariadenienezariadený
Zateplený objektáno
Krbáno
Klimatizáciaáno
Káblová televíziaáno
Bezbariérový prístup áno
Oknáhliníkové
Terénrovina
Prístupová cestabetónová cesta

In English below too.

Exkluzívna vila v Bratislave

DUO REAL, spol. s r.o., ponúka na predaj exkluzívnu modernú novostavbu rodinného domu postavenú na rozľahlom pozemku uprostred vinohradov s nádherným výhľadom. Ponúkaný dom sa nachádza mestskej časti Bratislava – Rača na pozemku o rozlohe 2 062 m2 z toho zastavaná plocha domu bez terasy je 424 m2, spevnené plochy sú 161 m2, záhrada a zeleň je 1 477 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2017.
Veľkou výhodou ponuky je, že dom doposiaľ nebol obývaný a je postavený tak, aby poskytol budúcemu majiteľovi absolútne súkromie tak v interiéri, ako aj vonku na pozemku a taktiež, že všetky obytné miestnosti sú situované na jednom podlaží, ktoré je bezbariérovo plynule prepojené so záhradou.
Dom je čiastočne podpivničený. Suterén je betónový, 1.NP je postavené z tehly, stropy sú betónové. Strecha je sedlová, pokrytá pálenou škrídľou zn. Tondach.
Okná a balkónové dvere sú hliníkové zn. RAYNAERS ALUMINIUM s prerušeným tepelným mostom a izolačným trojsklom. Okná sú vybavené hliníkovými roletami zn. HÖRMANN.
Dom je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom NOBASIL o hrúbke 15 cm.
V celom dome je použitá „inteligentná“ elektroinštalácia typu KNX od firmy JUNG s ovládaním priamo z mobilného telefónu.

1.NP
Na tomto podlaží sú všetky obytné miestnosti s nasledovnou dispozíciou:

Nachádza sa tu obývacia izba s jedálňou a televíznou miestnosťou o výmere spolu 100 m2, televízna miestnosť sa dá oddeliť posuvnými panelmi.
V obývačke je Taliansky krb na tuhé palivo s obkladom krbovej steny z brazílskej žuly.
Obývacia miestnosť s výškou 330 cm, je po celej šírke prepojená veľkými oknami s terasou, ktorá môže slúžiť aj ako zimná záhrada a od záhrady je oddelená elektrickými posuvnými dverami RAYNAERS Hi-Finity.
Jedáleň sa nachádza pri kuchyni, s ktorou je prepojená širokými dverami.
Terasa – zimná záhrada sa dá na zimu, prípadne za nepriaznivého počasia uzavrieť tak, že sa celé presklenie vysunie a tým uzavrie terasu, ktorú je možné temperovať podlahovým kúrením.
Na tomto podlaží sú taktiež 4 spálne so šatníkmi vybavenými zabudovanými skriňami a pracovňa, ktorá je otočená do zimnej záhrady. Na podlaží je jedna veľká kúpeľňa s vaňou, veľkým sprchovacím kútom, dvomi umývadlami, oddeleným WC a kombinovanou fínskou a infra-saunou o rozmeroch 170 x 200 cm, ktorej strany smerujúce do kúpeľne sú presklené a je obložená kanadskou osikou. Okrem hlavnej kúpeľne sú na podlaží ešte 2 samostatné WC a jedna kúpeľňa so sprchovým kútom.
Ďalej sa tu nachádza kuchyňa s prípojkou zemného plynu, špajza, miestnosť na domáce práce, pranie, žehlenie a pod. Výška miestností je 280 cm.
Pri vstupe do domu upúta pozornosť veľká vstupná hala, ktorá je prepojená so suterénom vnútorným schodiskom a priestorom pre výťah.
Vykurovanie celého domu je podlahové a je zabezpečené dvomi tepelnými čerpadlami, ktoré sú napojené na hĺbkové vrty 4 x 105 m. Na celom 1.NP je stropné chladenie zapustené do sadrokartónových podhľadov, ktoré funguje na princípe 2 obehových čerpadiel a jedného výmenníka.
Úžitková voda je čerpaná z vrtu hlbokého 61 m, má dvojstupňovú mechanickú filtráciu, UV-lampu a systém zmäkčovania vody.
V celom dome je použitá „inteligentná“ elektroinštalácia typu KNX od firmy JUNG, ktorú spolu so zabezpečovacím zariadením domu je možné kompletne ovládať cez internetové pripojenie priamo z mobilného telefónu.
Kamerový systém je koncipovaný pre 4 kamery.
Na každom podlaží sú samostatné rozvody vzduchu z vonku s rekuperáciou.
1.PP – Suterén
V suteréne sa nachádza priestranná garáž pre 3 osobné autá s vjazdom cez dve garážové brány. Je tu kotolňa, 3 skladovacie priestory a strojovňa zdvíhania zasklenia zimnej záhrady.
Nachádza sa tu aj samostatný priestor pre servis domu, kde je aj kúpeľňa a WC.
Na tomto podlaží sa taktiež nachádza studená pivnica na uskladnenie zeleniny.
Ponúkaný dom je napojený na všetky inžinierske siete a je prístupný po novovybudovanej betónovej komunikácii.
Cena na vyžiadanie.

Exclusive Villa in Bratislava

DUO REAL, spol. s r. o., offers for sale a newly built Ultra Modern Villa situated on a vast plot in the middle of vineyards with a beautiful view of the surrounding area. The Villa is located in Rača, a peaceful suburb of Bratislava, on a plot of land with an area of 2,062 m2, of which the Villa, excluding the terrace, covers 424 m2, the plot 161 m2 of paved areas, and 1,477 m2 of garden and greenery. The Villa was approved in 2017. The Villa has a single floor with a partial basement. Its basement is built of concrete, and the ground floor is built of brick, the ceilings are also concrete. The Villa has a saddle roof with roofing made of burnt tiles made by Tondach. Windows and balcony doors are aluminum with interrupted thermal bridge and insulating triple glazing made by REYNAERS ALUMINIUM. The windows are equipped with aluminum blinds by HÖRMANN. The Villa is insulated with a 15 cm thick contact insulation system by NOBASIL.

The ground floor
is a residential floor with the following layout:

The living room, together with the dining area, has a total area of 100m^2, from which a TV room can be separated by sliding panels. The living room has a solid fuel fireplace, imported from Italy with fireplace wall cladding of Brazilian granite.
The living room with a height of 3.3 meters is connected across the entire width by large windows to the terrace. The terrace, which can also have the functionality of a winter garden, is separated from the outside garden by a set of high-tech electric sliding doors Hi-Finity by REYNAERS.
The dining area and the kitchen are connected by a large door.
Terrace - the winter garden can be closed for the winter, or in bad weather so that the entire glazing slides out of the basement and thus closes the terrace, which can be tempered by underfloor heating.
On this floor, there are also 4 bedrooms with wardrobes equipped with built-in wardrobes and a study that faces the conservatory. Upstairs is one large bathroom with bath, large shower, two sinks, separate toilet, and a combined Finnish and infra-sauna, the sides of which face the bathroom are glazed, otherwise, the sauna is lined with Canadian aspen and has a size of 170 x 200 cm.
In addition, there are 2 separate toilets on the floor and one bathroom with a shower.
There is also a kitchen with natural gas connection, pantry, room for housework, laundry, ironing, etc. The height of the rooms is 280 cm. At the entrance to the house, a large entrance hall attracts attention, which is connected to the basement by a staircase and space for an elevator.
The Villa has underfloor heating that is provided by two heat pumps, which are connected to deep wells 4 x 105 m. On the entire 1st floor, ceiling cooling is embedded in plasterboard ceilings. Cooling works on the principle of 2 circulating pumps and one exchanger.
Water is pumped from a well 61 m deep, has a two-stage mechanical filtration, UV lamp, and a water softening system.
The whole house uses "intelligent" electrical installation type KNX by JUNG. The electrical installation and security device can be completely controlled via an Internet connection.
The camera system is designed for 4 cameras. There are separate outdoor air distributions with recuperation on both floors.
In the basement there is a garage for 3 cars, the entrance is secured by two garage gates. There is a boiler room, 3 storage rooms, and a machine room for lifting the glazing of the conservatory.
There is also a separate space for the auxiliary workforce along with a bathroom and toilet.
There is also a cold cellar on this floor for storing vegetables.
The offered house is connected to all engineering networks and is accessible via a newly built concrete road.

Price on request.

Pre viac informácií kontaktujte


Mgr. Vladimír  Lichvár

Mgr. Vladimír Lichvár

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0905451273
E-mail: duoreal@duoreal.sk

všetky realitné ponuky makléra


Vila Bratislava - Rača Vila Bratislava - Rača predajRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk

Kontaktujte nás na:
0905451273

Dvojgarzónka v Starom Meste

Dvojgarzónka v Starom Meste

Realitný softvér backOFFICE®