Kúpime vašu nehnuteľnosť
Predajte cez nás

Hlavné výhody spolupráce s nami

1

Príprava a realizácia


Nehnuteľnosť pripravíme na predaj tak, aby zaujala vhodných záujemcov už na internete. Správne nastavené cena a vhodný výber marketingových nástrojov sú zárukami efektívneho predaja. Postaráme sa o fotografie, inzerciu aj obhliadky a komunikáciu so záujemcami.

2

Bezpečnosť obchodu


Všetko zorganizuje tak, aby transakcia prebehla v súlade s aktuálne platnou legislatívou. Dávame si záležať na dohodách, vyvážených zmluvách, finančných podmienkach a ďalších posudkoch, ktoré sa v procese vyžadujú. Preferujeme čo najmenšiu záťaž klientov.

3

Výkup nehnuteľností


Potrebujete urgentne predať nehnuteľnosť? Ponúknite ju ne predaj našej realitnej kancelárii a v prípade dohody vieme obchod zrealizovať už do troch dní. V prípade záujmu nás kontaktujte na duoreal@duoreal.sk alebo 0905 45 12 73.

Máte záujem o nezáväzné nacenenie vašej nehnuteľnosti? Vyplňte krátky dotazník a my vám vypracujeme analýzu, z ktorej môžete pri predaji nehnuteľnosti vychádzať.

Zvoľte druh nehnuteľnosti


DUO REAL spol. s r.o.

Kompletný servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.