Kúpime vašu nehnuteľnosť
Predajte cez nás

Predaj, prenájom, kúpa

Našimi rukami za tri desaťročia fungovania DUO REAL prešli stovky nehnuteľností na predaj či prenájom.

Máme stabilné miesto na realitnom trhu, lebo k našim klientom pristupujeme individuálne, zodpovedne a snažíme sa ich odbremeniť od zbytočnej záťaže. Spoľahnite sa na DUO REAL a uvidíte, že reality sa dajú robiť aj bez stresu.
Financovanie a hypotekárne poradenstvo

Financovanie kúpy nehnuteľnosti a podmienky poskytovania hypotekárnych úverom sa neustále menia, preto treba tento segment sledovať a prispôsobovať sa zmenám na trhu.

Zabezpečíme vám také financovanie kúpy nehnuteľnosti, ktoré bude prispôsobené vašim potrebám, príjmom a výške požadovanej sumy na kúpu, aby ste boli spokojní vy aj vaša peňaženka.
Agent kupujúceho

Realitný odborník na vašej strane.

V spleti inzerátov a realitných ponúk vám vieme nájsť také nehnuteľnosti, ktoré vyhovujú vašim kritériám. Zhodnotiť reálny stav nehnuteľnosti, preveríme vlastnícke pomery a pri posudzovaní ceny prihliadame na aktuálny stav na trhu.

Vďaka nadštandardným vzťahom vieme pre vás obstarať aj nezverejnené ponuky od partnerským realitných kancelárií. Ušetríme vám čas a energiu a vy sa môžete spoľahnúť, že máte na svojej strane odborníkov.

Zoznámte sa s našimi realitnými odborníkmi

Ing. Helena Lichvárová

Ing. Helena Lichvárová
0905 427 304
lichvarova@duoreal.sk
Mgr. Vladimír Lichvár

Mgr. Vladimír Lichvár
0905 451 273
lichvar@duoreal.sk

DUO REAL spol. s r.o.

Kompletný servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.