Kúpime vašu nehnuteľnosť
Predajte cez nás
O nás

Pre klientov zabezpečujeme kompletný realitný servis týkajúci sa nehnuteľností – predaj, kúpa, prenájom, prevod vlastníctva, dedičstvo.
Našou agendou sú okrem nehnuteľností na bývanie aj podnikateľské priestory, kancelárie a obchodné centrá. Zabezpečujeme aj správu nehnuteľností a hypotekárne a investičné poradenstvo na mieru podľa individuálnych požiadaviek.

Hlavné výhody spolupráce s nami

1

Dlhoročné skúsenosti a roky praxe

2

Priame kontakty na kupujúcich a zahraničnú klientelu

3

Vytvorené vzťahy na úradoch, v bankách a u odborných poradcov

4

Investičné poradenstvo a informácie o trhu

5

Provízia je vyplácaná až po úspešnej realizácii obchodu

Zoznámte sa s našimi realitnými odborníkmi

Ing. Helena Lichvárová

Ing. Helena Lichvárová
0905 427 304
lichvarova@duoreal.sk
Mgr. Vladimír Lichvár

Mgr. Vladimír Lichvár
0905 451 273
lichvar@duoreal.sk

DUO REAL spol. s r.o.

Kompletný servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.